فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟

لینک دانلود

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟ دارای 41 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟ :

فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟


فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟ شامل 1 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟
فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.
مقدمه :

بتن الیافی در حقیقت نوعی كامپوزیت است كه با به كارگیری الیاف تقویتكننده داخل مخلوط بتن، مقاومت كششی، برشی، سایشی و فشاری آن افزایش می یابد. این تركیب كامپوزیتی، یكپارچگی و پیوستگی مناسبی داشته و امكان استفاده از بتن به عنوان یك ماده شكل پذیر جهت تولید سطوح مقاوم پرانحنا را فراهم می¬آورد. بتن الیافی از قابلیت جذب انرژی بالایی نیز برخوردار است و تحت اثر بارهای ضربه ای به راحتی از هم پاشیده نمی شود. شاهد تاریخی این فناوری، كاربرد كاهگل در بنای ساختمان است. در واقع بتن الیافی نوع پیشرفته این تكنولوژی می‌باشد كه الیاف طبیعی و مصنوعی جدید، جانشین كاه و سیمان جانشین گل به كار رفته در تركیب كاهگل شده‌اند. امروزه با استفاده از انواع الیاف شیشه، پلی‌پروپیلن، فولاد و بعضاً كربن، تولید انواع بتن¬های كامپوزیتی در كاربردهای مختلف صنعتی ممكن گردیده و به‌كارگیری آنها دركشورهای پیشرفته دنیا مورد قبول بخش ساختمان و عمران واقع شده است. بتن الیافی خواص مناسبی همچون شكل‌پذیری بالا، مقاومت فوق‌العاده، قابلیت جذب انرژی و پایداری در برابر ترک خوردن را دارا می¬باشد كه متناسب با آنها می¬توان موارد كاربرد فراوانی برای آن یافت.

.

فایل ورد پاورپوینت بتن الیافی چیست؟
فهرست :

عنوان
مزایای بتن الیافی در مقایسه با بتن بدون الیاف
انواع الیاف
مکانیزم عملکرد الیاف در بتن
تاثیر الیاف در تقویت بتن
مزایای الیاف فولادی نسبت به سایر انواع
دالهای روی بستر
دالهای سازه ای سقفها
عرشه پلها
تیرها
خمش در تیرها
اتصالات تیر- ستون
ملاحظات مربوط به خستگی خمشی
برش در تیرها
برش در دالها
شات کریت
فرسایش در اثر کاویتاسیون

.

عنوان: بتن الیافی چیست؟

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 1 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

توضیحات بیشتر